Udział w konferencji jest płatny – wymagana wcześniejsza rejestracja (UWAGA – liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Dla wszystkich uczestników Konferencji przewidziane są materiały konferencyjne, obiad oraz możliwość skorzystania z bufetu kawowego. Opłata konferencyjna nie uwzględnia noclegu w hotelu. Rezerwacje pokoje są dokonywane indywidualnie przez uczestników (zobacz hotel).

Dla tych, którzy dokonają wcześniejszej rejestracji i zrealizują przedpłatę najpóźniej do 15 lutego, koszt udziału w Konferencji wynosić będzie 180 zł/osoby. Dla osób, które nie dokonają wcześniejszej rejestracji i uregulują płatność dopiero podczas trwania Konferencji, wynosić ona będzie 220 zł/osoby. Opcjonalnie można również wziąć udział w uroczystej Kolacji, która będzie odbywać w Hotelu Mazurkas w godzinach wieczornych pierwszego dnia Konferencji. Koszt uczestnictwa w kolacji to 170 zł. Chętnych prosimy o wybranie tej opcji podczas rejestracji.

Drugi dzień Konferencji będzie się odbywał w plenerze*. Będzie można wziąć udział w pokazach cięcia krzewów borówki, jak również pokazach pracy maszyn niezbędnych na borówkowych plantacjach.

*W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych pokazy plenerowe mogą zostać odwołane. 

 

Specjalna oferta dla prenumeratorów Jagodnika

Osoby, które zaprenumerują czasopismo Jagodnik* na 2017 rok mogą skorzystać ze specjalnej ceny na Konferencję Borówkową 2017 – tylko 160 zł przy przedpłacie do 15 lutego. Łączna opłata wyniesie więc 240 zł (udział w Konferencji + Prenumerata Jagodnika* na 2017 rok).

Wybierz najlepszą opcję:

tebelka

*dotyczy prenumeraty w pakiecie standardowym

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.