W imieniu firmy Bayer, zapraszamy na nasze stoisko w trakcie Konferencji Borówkowej 2017, która odbędzie się  2 marca w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z naszymi rozwiązaniami  w ochronie borówek przed szkodnikami i chorobami.

Obecnie dysponujemy najszerszą na rynku gamą środków dopuszczonych do ochrony borówek, są to nowoczesne produkty, w tym biologiczne, spełniające wymagania odbiorców owoców na najbardziej wymagających rynkach takich jak Niemcy i Wielka Brytania. W oparciu o nasze rozwiązania można budować skuteczne i bezpieczne programy ochrony borówek. Poniżej przedstawiamy naszą aktualną listę produktów:

Nasi doradcy chętnie przedstawią Państwu nasze najnowsze rozwiązania, w tym informacje na temat  kolejnych rejestracji w ochronie borówki przed szarą pleśnią i antraknozą, oczekiwanych jeszcze w tym sezonie stosowania! Przygotowujemy również nową wersję systemu wspomagania decyzji Vademecum, rozbudowaną specjalnie dla plantatorów borówek. Ostatnia, ale nie mniej ważna część naszej oferty to specjalne warunki handlowe dla naszych stałych klientów.

Do zobaczenia 2 marca w Ożarowie Mazowieckim!!!

Kontakt do naszych specjalistów ogrodniczych:

Tomasz Gasparski:  tel. 604 158 566, tomasz.gasparski@bayer.com

Radosław Suchorzewski:  tel. 668 131 003, radoslaw.suchorzewski@bayer.com