Międzynarodowa Konferencja Borówkowa 2019 – Rejestracja

Udział w Konferencji Borówkowej jest płatny, wymagana się wcześniejsza rejestracja

W ramach opłaty konferencyjnej uczestnicy otrzymują komplet materiałów konferencyjnych, identyfikator, możliwość skorzystania z kawy/herbaty podczas przerw kawowych, obiad w dniu Konferencji oraz wstęp na pokazy plenerowe podczas drugiego dnia. Dodatkowo płatna jest uroczysta kolacja (220 zł), która odbywać się będzie po zakończeniu Konferencji 1 marca w godzinach wieczornych. Dodatkową zniżkę (30 zł) mogą uzyskać osoby, które przy rejestracji zdecydują się na prenumeratę czasopisma Jagodnika na 2019 rok (lub przedłużenie prenumeraty, dla osób które już prenumerują czasopismo). Zniżka dostępna jest tylko przy zmówieniach pakietowych (Konferencja + Prenumerata). Koszt prenumeraty całorocznej to 100 zł (do końca 2018 roku) lub 120 zł (od 1 stycznia 2019 roku). Uwaga – oferta ta nie dotyczy prenumerat zagranicznych.

Opłata Konferencyjna nie uwzględnia noclegu w hotelu. Rezerwację hotelu prosimy dokonywać indywidualnie – na hasło Konferencja Borówkowa, można zyskać specjalny rabat (patrz Hotel)

Przedpłaty przyjmujemy do 20 lutego. Fakturę wystawimy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku rezygnacji z Konferencji, możliwy jest zwrot wpłaconej kwoty, przy zgłoszeniu tego nie później jak 7 dni przed konferencją.

Aby się zarejestrować kliknij ten link