Międzynarodowa Konferencja Borówkowa 2019 – Rejestracja

Udział w Konferencji Borówkowej jest płatny, wymagana się wcześniejsza rejestracja. Poniżej podane ceny dotyczą jednej osoby. Każda kolejna osobę trzeba zarejestrować indywidualnie.

W ramach opłaty konferencyjnej uczestnicy otrzymują komplet materiałów konferencyjnych, identyfikator, możliwość skorzystania z kawy/herbaty podczas przerw kawowych, obiad w dniu Konferencji oraz wstęp na pokazy plenerowe podczas drugiego dnia. Dodatkowo płatna jest uroczysta kolacja (220 zł), która odbywać się będzie po zakończeniu Konferencji 7 marca w godzinach wieczornych. Dodatkową zniżkę (30 zł) mogą uzyskać osoby, które przy rejestracji zdecydują się na prenumeratę czasopisma Jagodnika na 2019 rok (lub przedłużenie prenumeraty, dla osób które już prenumerują czasopismo). Zniżka dostępna jest tylko przy zmówieniach pakietowych (Konferencja + Prenumerata). Koszt prenumeraty całorocznej to 120 zł. Uwaga – oferta ta nie dotyczy prenumerat zagranicznych.

Opłata Konferencyjna nie uwzględnia noclegu w hotelu. Rezerwację hotelu prosimy dokonywać indywidualnie – na hasło Konferencja Borówkowa, można zyskać specjalny rabat (patrz Hotel)

Przedpłaty przyjmujemy do 25 lutego. Fakturę wystawimy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku rezygnacji z Konferencji, możliwy jest zwrot wpłaconej kwoty, przy zgłoszeniu tego nie później jak 7 dni przed konferencją.

UWAGA. Na dzień 19 lutego 2019 wyczerpaliśmy pulę dostępnych pakietów Konferencja + Kolacja. Dostępna jest tylko opcja Rejestracji z płatnością na miejscu w dniu Konferencji. Wpłaty przyjmujemy tylko w gotówce.