Yara200

 

Yara Poland Sp. z o.o. jest przedstawicielem jednego z największych światowych koncernów chemicznych – Yara International ASA z siedzibą w Oslo (Norwegia), lidera międzynarodowego rynku nawozowego.

Nawozy Yara posiadają światowy certyfikat jakości ISO 9002. Są produkowane przy użyciu nowoczesnej technologii i najwyższej jakości surowców, które pozwalają uzyskać maksymalną przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny, uwzględniając ich aktualne zapotrzebowanie na składniki pokarmowe. Dzięki szybkiej dostępności składników mineralnych zawartych w nawozach Yara można je stosować w różnych fazach wzrostu roślin.

 

Syngenta_logo_

Syngenta oferuje polskim rolnikom innowacyjne produkty, które pomagają zwiększać wydajność upraw w sposób przyjazny dla środowiska. Oprócz szerokiego portfolio – obejmującego herbicydy, fungicydy, insektycydy, nasiona i zaprawy nasienne – zapewniamy także profesjonalne programy wspierające uprawę oraz doradztwo na miejscu, czyli bezpośrednio na polu rolnika. Dzięki kompleksowemu podejściu do procesu upraw Syngenta stała się jednym z czołowych graczy polskiego agrobiznesu.
Syngenta na świecie inwestuje rocznie aż 1,4 miliarda dolarów w badania i rozwój (R&D), a w ośrodkach badawczych zatrudnia aż 5 tysięcy pracowników. Dzięki temu polscy rolnicy mają dostęp do najnowszych osiągnięć nauki, które ułatwiają prowadzenie gospodarstwa. Wspieramy producentów rolnych w ich staraniach o zwiększanie plonu i pomagamy im w zwalczaniu szkodników oraz chorób atakujących uprawy. Nasze portfolio sprawdzonych od lat i skutecznych produktów regularnie uzupełniamy o dziesiątki nowych preparatów i odmian, które na bieżąco pozwalają rozwiązywać problemy pojawiające się w uprawach. Oferta dla producentów borówki zawiera znany i doceniany fungicyd Switch 62,5 WG do zwalczania szarej pleśni i antraknozy, oraz produkty biologiczne w tym ule trzmiele z serii Bioline powszechnie stosowane na plantacjach borówki.

Syngenta może się pochwalić jednym z najsilniejszych zespołów sprzedaży w Polsce. Szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych przedstawicieli przekładają się na wysoką jakość doradztwa oferowanego polskim rolnikom. Rozumiemy potrzeby polskich producentów rolnych i potrafimy na nie szybko reagować. Każdy z naszych pracowników stosuje w codziennej pracy motto – „Myśl jak rolnik”.

Concordia Ubezpieczenia to grupa, która już od 20 lat dba o kompleksową ochronę ubezpieczeniową zarówno firm, jak i osób prywatnych. W jej portfolio znajdują się produkty stworzone z myślą o rolnikach, klientach indywidualnych, przedsiębiorcach i kredytobiorcach. Oferta obejmuje pełen pakiet ubezpieczeń, które chronią zarówno życie i zdrowie, jak również majątek Polaków. Grupa należy do wiodących graczy na rynku w segmencie ubezpieczeń rolnych.

Polski zespół Concordii wiedzę na temat rozwiązań ubezpieczeniowych buduje także w oparciu o doświadczenia niemieckich udziałowców – Concordia Versicherungen, czyli holdingu, który od ponad 150 lat oferuje w Niemczech ubezpieczenia majątku i życia, a także Vereinigte Hagelversicherungen, który jest liderem na rynku ubezpieczeń rolnych w Niemczech.

Obecnie w Polsce istnieje 14 oddziałów, blisko 40 przedstawicielstw i agencji generalnych Concordii Ubezpieczenia. Grupa współpracuje z ponad 2000 pośredników na terenie całego kraju. Liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa, Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych, Najwyższa Jakość Quality International, Firma Ubezpieczeniowa Roku, to gwarancja najwyższego standardu obsługi. Jakość, którą Concordia oferuje od momentu przekazywania informacji o produktach aż do posprzedażowej obsługi, jest także potwierdzana przez jedną z najmniejszych liczb reklamacji składanych do Rzecznika Finansowego. Więcej informacji http://www.concordiaubezpieczenia.pl/

 

Maszyny i linie do sortowania borówki Unitec są wyposażone w technologię Blueberry Vision. Blueberry Vision to  innowacyjna i nowoczesna technologia Unitec umożliwia analizę całej powierzchni owoców w celu wykrycia ewentualnych defektów (uszkodzenia lub pomarszczenia skórki, przebarwienia, ciała obce, itp). Jest to jedyny sposób, aby uzyskać najlepszą klasyfikację jakości borówek, wyrównanych pod względem wielkości, wyglądu i trwałości pozbiorczej. Technologia Unitec dla producentów borówki, to jakość i powtarzalność towaru, jaki wysyłany jest do odbiorców. To procentuje ich zadowoleniem i pozwala utrzymywać trwałe relacje handlowe z odbiorcami. Wielu producentów borówki na świecie z tej technologii już korzysta, odnoszą sukcesy handlowe, bo mogą zapewnić stałą i powtarzalną jakość dostarczanych borówek. Więcej o technologii Unitec dla borówek na stronie: https://en.unitec-group.com/fruit-vegetables-technology/blueberry-processing-sorting-grading-machines/