Yara200

 

Yara Poland Sp. z o.o. jest przedstawicielem jednego z największych światowych koncernów chemicznych – Yara International ASA z siedzibą w Oslo (Norwegia), lidera międzynarodowego rynku nawozowego.

Nawozy Yara posiadają światowy certyfikat jakości ISO 9002. Są produkowane przy użyciu nowoczesnej technologii i najwyższej jakości surowców, które pozwalają uzyskać maksymalną przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny, uwzględniając ich aktualne zapotrzebowanie na składniki pokarmowe. Dzięki szybkiej dostępności składników mineralnych zawartych w nawozach Yara można je stosować w różnych fazach wzrostu roślin.

 

Syngenta_logo_

Syngenta oferuje polskim rolnikom innowacyjne produkty, które pomagają zwiększać wydajność upraw w sposób przyjazny dla środowiska. Oprócz szerokiego portfolio – obejmującego herbicydy, fungicydy, insektycydy, nasiona i zaprawy nasienne – zapewniamy także profesjonalne programy wspierające uprawę oraz doradztwo na miejscu, czyli bezpośrednio na polu rolnika. Dzięki kompleksowemu podejściu do procesu upraw Syngenta stała się jednym z czołowych graczy polskiego agrobiznesu.
Syngenta na świecie inwestuje rocznie aż 1,4 miliarda dolarów w badania i rozwój (R&D), a w ośrodkach badawczych zatrudnia aż 5 tysięcy pracowników. Dzięki temu polscy rolnicy mają dostęp do najnowszych osiągnięć nauki, które ułatwiają prowadzenie gospodarstwa. Wspieramy producentów rolnych w ich staraniach o zwiększanie plonu i pomagamy im w zwalczaniu szkodników oraz chorób atakujących uprawy. Nasze portfolio sprawdzonych od lat i skutecznych produktów regularnie uzupełniamy o dziesiątki nowych preparatów i odmian, które na bieżąco pozwalają rozwiązywać problemy pojawiające się w uprawach. Oferta dla producentów borówki zawiera znany i doceniany fungicyd Switch 62,5 WG do zwalczania szarej pleśni i antraknozy, oraz produkty biologiczne w tym ule trzmiele z serii Bioline powszechnie stosowane na plantacjach borówki.

Syngenta może się pochwalić jednym z najsilniejszych zespołów sprzedaży w Polsce. Szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych przedstawicieli przekładają się na wysoką jakość doradztwa oferowanego polskim rolnikom. Rozumiemy potrzeby polskich producentów rolnych i potrafimy na nie szybko reagować. Każdy z naszych pracowników stosuje w codziennej pracy motto – „Myśl jak rolnik”.